Video marketing wyższy poziom contentu

Video marketing to wciąż nowość na rynku. Jednak to właśnie dzięki niemu jesteś w stanie stworzyć treści przyciągające internautów na Twoją witrynę i portale społecznościowe takie jak Facebook i Youtube. Video marketing daje możliwość przekazania większej ilości informacji o Twojej firmie i produktach w krótszym czasie. Jeśli szukasz rozwiązania na miarę twojego biznesu to trafiłeś idealnie. Wyjątkowy format video oraz oryginalna strategia uwzględniająca potrzeby konsumenta, pozwoli twojemu biznesowi przenieść się na nowy, wyższy poziom. Warto przemyśleć tę kwestię, póki niewielu przedsiębiorców z branży e-commerce korzysta z tej formy komunikacji z klientem i zbudować silną markę jako pierwszy.

Wyższy UX

Dzięki video marketingowi jesteś w stanie w szybki sposób, wykreować wokół swojej marki społeczność zaangażowanych w jej życie użytkowników.

  • Twórz poradniki, filmy instruktażowe i DIY , w których udzielasz cennych rad oraz pokazujesz zastosowanie swoich produktów.
  • Recenzuj swoje produkty i porównuj z konkurencyjnymi. Dzięki temu będziesz mógł edukować swoich odbiorców z zakresu swojej branży.
  • Rób GIFy i animowane infografiki w ten sposób rozbawisz i zainteresujesz każdego Klienta.
  • Nagraj Unboxing. Pokaż, że korzystanie z twoich usług to nie tylko zakup produktu - to cała usługa!

To jedne z ulubionych i najczęściej oglądanych przez internautów form video marketingu. Dostarczając klientom swojego biznesu materiał video budujesz w nich zaufanie i świadomość swojej marki, wzbudzasz ich ciekawość, zapewniasz im rozrywkę oraz tworzysz dodatkowe wrażenia marki (UX), których nie odnajdują w reklamie telewizyjnej.

Dodatkowy kanał Twojej promocji

Decydując się na video marketing i aktywną działalność w tym obszarze automatycznie zwiększasz liczbę swoich odbiorców. W internecie jest naprawdę wielu użytkowników, którzy poszukują wyczerpującej odpowiedzi na temat interesujących ich produktów. Tworząc video, przedstawiasz swoje produkty i swoje historie. Stajesz się autorytetem w ich oczach oraz osobą, do której wrócą w razie wątpliwości. Twoja inicjatywa to dla internautów ważny sygnał oznajmujący - Jestem tu, żeby Wam pomóc. Video marketing z łatwością trafia do Twojej grupy konsumenckiej. Dystrybucja takiego video nie jest problemem. Popularne media społecznościowe lub Twoja własna witryna z łatwością skupią fanów Twoich produktów.

Profesjonalny wizerunek Twojej marki

Kiedyś zbudowanie profesjonalnego wizerunku marki wymagało czasu, dużego nakładu pracy oraz ogromnych środków finansowych. W dzisiejszych czasach nie ma już tego problemu. Dzięki formie video jesteś w stanie przedstawić się jako rzetelny przedsiębiorca, który pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Video marketing zbliży Cię do Twoich Klientów i utrwali wasze relacje handlowe na dłużej.

Traffic Trends Sp. z.o.o.

ul. Obornicka 229/200

60-650 Poznań, Polska

801 090 191