Promocja Contentu

Content is king! Każdy w internecie to wie. Jakość contentu wpływa na jego konwersję. Jednak nawet najlepszy content potrzebuje wsparcia, żeby mógł dotrzeć do grupy docelowej, którą jesteś szczególnie zainteresowany. Głównym wsparciem dla content marketingu jest jego promocja. Promocja contentu musi składać się z interesującej treści oraz nie wspominać wprost o produkcie. Content marketing oraz promocja powinny nawzajem się uzupełniać i zachęcać użytkownika do odwiedzenia naszego bloga, kanału lub fanpage’a.

Zadbaj o to, żeby twój tekst trafił do każdego!

Każdego dnia miliony użytkowników internetu szukają odpowiedzi na przeróżne zapytania. "Jak przetrzeć jeansy", "Jaki rower do 1000 zł", "Co na prezent dla nastolatka". Najważniejsze to wykorzystać te zapytania w taki sposób, aby móc przedstawić swoją odpowiedź. Zaginięcie w takiej plątaninie informacji nie jest trudne. Jednak odpowiednie działania promujące Twój content marketing takie jak: reklama Google AdWords, Facebook Ads, artykuł sponsorowany czy promowane video na Youtube, mogą wyróżnić Cię na tle konkurencji. Wykorzystaj z nami szansę jaką daje promocja contentu i dotrzyj do użytkowników zainteresowanych Twoją opinią!

Świadomość marki i ruch

Odpowiednia promocja Content marketingu buduje świadomośc marki oraz generuje ruch organiczny na Twojej stronie www. Dzięki reklamom skupionym na odpowiednich frazach kluczowych masz pewność, że na Twoją witrynę wejdą osoby zainteresowane produktami, które oferujesz. To także doskonały punkt do rozpoczęcia budowania świadomości twojej marki w sieci. Zadowoleni Klienci wrócą na Twoją witrynę, a z czasem sami zaczną ją rekomendować wśród swoich znajomych. Najważniejsze to trafić w swoją niszę!

Zaufaj specjalistom

Możliwości płatnej promocji biznesu w internecie są nieograniczone. Reklamy PPC (pay per click) i PPV (pay per view) to nic! Odpowiednie targetowanie swojej docelowej grupy konsumenckiej oraz dotarcie do niej ze swoim contentem to prawdziwe wyzwanie. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu reklamy internetowej Twoje starania oraz środki finansowe w to włożone nie przyniosą zamierzonego celu. Zaufaj specjalistom ze Story Factory by Traffic Trends, mogącym pochwalić się certyfikatem Google Partners Premiere. My nie pozwolimy zginąć Twojemu biznesowi w Internecie.

Traffic Trends Sp. z.o.o.

ul. Obornicka 229/200

60-650 Poznań, Polska

801 090 191